Lider povećao prednost na tabeli.

Fudbaleri Sutjeske savladali su Zetu sa 1:0 u derbiju 25. kola Telekom 1.CFL.

Nikšićanima je ovaj trijumf donio povećanje prednosti na tabeli, obzirom da je Budućnost remizirala na gostovanju Grblju - 1:1. Derbi na Gradskom stadionu u Nikšiću odlučio je gol Stefana Stefanovića u 47. minutu.

Grbalj je pogotkom Vladana Kordića u 6. minutu imao prednost protiv Budućnosti, koja je izjednačila preko Aleksandra Vujačića u 98. minutu.

Prvi trijumf nakon četiri poraza upisao je OFK Titograd na gostovanju Mornaru - 3:0. Sva tri gola za ekipu sa Starog aerodroma postigao je Marko Pavićević.

Uzbudljiv meč viđen je u Petrovcu, gdje je domaćin slavio protiv Rudara sa 3:2. Halil Muharemović u 20. i Miloš Kalezić u 30. minutu donijeli su prednost Petrovcu, da bi se gosti iz Pljevalja preko Marka Vukovića i Radomira Đalovića vratili u egal. Ipak, tri boda za Petrovac osigurao je u posljednjim trenucima meča Kalezić svojim drugim golom na utakmici.

U duelu Lovćena i Iskre viđen je preokret u režiji gostiju - 1:2. Cetinjani su poveli golom Dritona Camaja u 11. minutu i taj rezultat bio je na snazi sve do 80. minuta, kada je Irfan Šahman izjednačio. Četiri minuta kasnije Darko Nikač je zatresao mrežu Lovćena i tako donio pobjedu svom timu.

Sutjeska - Zeta 1:0