Odigrani mečevi 18. kola Telekom 1.CFL.

Derbi meč 18. kola Telekom 1.CFL, između Budućnosti i Sutjeske, završen je bez pobjednika - 1:1.

Gosti su poveli u 25. minutu lijepim pogotkom Marka Ćetkovića i taj rezultat važio je do 62, kada je Miloš Mijić poravnao, ujedno i postavio konačan rezultat. Sutjeska je zadržala lidersku poziciju, dok je Budućnost na četvrtom mjestu.

Na drugom mjestu na tabeli i dalje se nalazi Zeta, koja je bila ubjedljiva protiv Lovćena - 3:0. Goste sa Cetinja ,,načeo“ je Goran Milojko u 36. minutu, da bi Ivan Vukčević u 49. i Danilo Pešukić u 64. potvrdili nova tri boda za ekipu iz Golubovaca.

OFK Titograd je pred svojim navijačima savladao Petrovac sa 3:0 i tako došao do drugog trijumfa u posljednja tri gola. Na Starom aerodromu igralo se po veoma jakom vjetru, a strijelci za domaćina bili su Zoran Petrović u 8. i Vojin Pavlović, koji je pogađao u 70. i drugom minutu sudijske nadoknade.

Rudar je od 37. minuta golom Patrika Felipea vodio na gostovanju Iskri, ali je Goran Burzanović u 66. minutu postavio konačnih 1:1.

Tri boda upisao je Grbalj, koji je bio bolji od Mornara - 2:0. Voveći gol na meču u Radanovićima postigao je Petar Vukčević u 14. minutu iz jedanaesterca, dok je Marko Kordić u posljednjim trenucima meča potvrdio trijumf svoje ekipe.

Zeta - Lovćen 3:0