Odigrani mečevi 17. kola Telekom 1.CFL.

Fudbaleri Rudara savladali su Budućnost rezultatom 2:1 u derbiju 17. kola Telekom 1.CFL.

Gosti su poveli golom Dušana Bakića u 10. minutu, međutim, Pljevljaci su preokrenuli preko Alfonsa Sopa i Milije Zečevića, koji su bili precizni u 67. i 79. minutu.

Sutjeska je bez većih problema došla do trijumfa nad Grbljem - 3:0. Božo Marković dao je dva gola do odlaska na odmor, u 18. i 36. minutu, dok je konačnih 3:0 postavio Bojan Božović.

Lovćen i Titograd remizirali su u uzbudljivom meču igranom na stadionu FK Kom u Podgorici - 2:2. Gosti su poveli preko Vojina Pavlovića u 29. minutu, izjednačio je Driton Camaj u 64, međutim, ubrzo nakon toga Marko Miličković je pogotkom iz jedanaesterca vratio prednost svom timu. Konačan rezultat postavio je Goram Vujović u 86. minutu.

Rudar - Budućnost 2:1