Budućnost, Sutjeska, Lovćen i Petrovac plasirali su se u polufinale Kupa Crne Gore.

U duelu sa gradskim rivalom na ,,DG areni“ u Lješkopolju, Budućnost je savladala Mladost sa 1:0. Veoma jak vjetar ometao je igru i jedne i druge ekipe, a trenutak odluke desio se u 61. minutu. Tada je vezista Budućnosti Miloš Mijić zatresao mrežu domaćina iz slobodnog udarca.

Jak vjetar nije bio saveznik ni igračima Igala i Sutjeske. Nikšićani su na glavnom terenu Trening kampa FSCG slavili sa 2:1 i tako potvrdili trijumf iz prve utakmice (2:0). Strijelci za Sutjesku bili su Stefan Cicmil u 64. i Žarko Grbović u 83. minutu, dok je pogodak za Igalo djelo Miloša Pavićevića iz jedanaesterca u 33. minutu.

Nakon 1:1 u prvom meču, Petrovac je kao gost pobijedio Zetu - 1:1. Jedini gol na utakmici postigao je Miloš Kalezić poslije desetak minuta igre u drugom poluvremenu.

Lovćen je bio ubjedljiv protiv Mornara - 3:0, a sva tri gola viđena su u prvom poluvremenu. Novica Eraković pogodio je u 12, zatim Marko Đurović u 20, dok je konačan rezultat postavio Goran Vujović u 31. minutu.

Mladost Lješkopolje - BUDUĆNOST 0:1 (prvi meč 1:1)