Odigrani revanš mečevi osmine finala Kupa Crne Gore.

Aktuelni osvajač Kupa Crne Gore OFK Titograd opraštio se od ovog takmičenja u četvrtfinalu, nakon poraza od Petrovca u revanšu osmine finala.

Poslije 1:0 za Titograd u prvoj utakmici, Petrovac je danas kao gost slavio istim rezultatom, a nakon toga bio bolji i u penal seriji (3:1). Gol za Petrovčane u regularnom dijelu postigao je Halil Muharemović u 75. minutu.

Na Gradskom stadionu u Podgorici viđena je prava drama koja je završena opobjedom Budućnosti nad Rudarom - 1:0. Ilija Tučević pogodio je mrežu Pljevljaka u trećem minutu sudijske nadoknade i tako donio Podgoričanima prolaz u četvrtfinale.

Sutjeska je bila ubjedljiva i u revanšu protiv Iskre - 4:1. U Danilvgrad su Nikšićani došli sa 3:0 iz prvog meča, a onda već nakon nešto više od pola sata revanša, zahvaljujući Zahariji Alharaišu i Šaleti Kordiću, imali dva gola viška. Strijelci za Sutjesku bili su još Aleksa Marušić i Stefan Lončar. Gol za Iskru postigao je Miroje Jovanović.

Plasman među osam najboljih izborila je i Zeta. Golubovčani su savladali Grbalj u Radanovićima sa 2:1, čime su potvrdili trijumf iz prve utakmice (1:0). Strijelci za Zetu bili su Entoni Jemoa i Aldin Adžović.

Lovćen je remijem 1:1 sa Dečićem uspio da sačuva 2:1 iz prvog meča, dok je Mornar i u revanšu bio bolji od Arsenala - 3:0. U prvoj utakmici bilo je 1:0 za tim iz Bara.

Budućnost - Rudar 1:0 - prvi meč 0:0