Završeno 13. kolo Druge lige Crne Gore.

Derbi 13. kola Druge lige Crne Gore, između Mladosti i Bokelja, završen je bez pobjednika - 0:0.

Time su Kotorani ostali na liderskoj poziciji, sa dva boda više od današnjeg rivala.

Iza njih je Arsenal, koji je pred svojim navijačima bio bolji od Berana - 2:0. Golove za tim iz Tivta postigli su Igor Vukčević i Velibor Mršulja.

Igalo je remiziralo na gostovanju Jedinstvu u Bijelom Polju - 1:1. Gosti su poveli pogotkom Bojana Kopitovića u 15. minutu, dok je izjednačenje donio Denis Banda dva minuta kasnije.

Otrant je pred svojim navijačima upisao tri boda protiv Koma - 2:1, zahvaljujući Valentinu Rudoviću i Mehmedu Divanoviću, koji su donijeli preokret poslije gola Vojislava Balabanovića.

Dečić je sa 4:1 savladao Jezezo. Po jedan pogodak za domaćina upisali su Rijad Pepić, Egzon Dinoša, Nikola Bulatović i Vuk Damjanović, na drugoj strani je precizan bio Aleksa Đurković.

Arsenal - Berane 2:0