Odigrani mečevi 13. Kola Telekom 1.CFL.

Gradski derbi između Budućnosti i OFK Titograda završen je pobjedom domaćina – 2:1.

Titograd je vodio golom Vaska Kalezića u 8. minutu, međutim, preokret na Gradskom stadionu donijeli su Luka Mirković i Mihailo Perović. Ovom pobjedom Budućnost je preuzela lidersku poziciju na tabeli.

Aktuelni šampion Crne Gore Sutjeska poražena je na gostovanju Petrovcu – 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Jovan Vučinić u 74. minutu.

Istim rezultatom Mornar je kao gost savladao Lovćen na terenu Trening kampa FSCG. Baranima je tri boda donio Lazar Lalošević pogotkom u 71. minutu meča.

Zeta je sa 2:1 pobijedila Iskru u Danilovgradu. Aldin Adžović je postigao oba gola za Golubovčane, dok je počasni pogodak za Iskru djelo Stefana Miloševića u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

U duelu Rudara i Grblja nije bilo golova.

Na listi strijelaca i dalje vodi Stefan Milošević, koji je postigao osam golova. Najbliži pratioc u borbi za ,,Trofej Radija Crne Gore“ je Nikola Krstović sa pet postignutih golova.

Budućnost - OFK Titograd 2:1