Odigrani mečevi 11. kola Telekom 1.CFL.

Fudbaleri Budućnosti savladali su Mornar sa 1:0 i tako se približili OFK Titogradu na jedan bod zaostatka. Titograd je remizirao sa Iskrom - 1:1, istim rezultatom završen je i duel trećeplasirane Sutjeske i Lovćena.

Mornar je Podgoričane dočekao u Kotoru i imao 0:0 sve do 86. minuta, kada je gol vrijedan tri boda postigao Draško Božović.

U finišu je do gola stigla i Sutjeska, koja je protiv Lovćena gubila golom Gorana Vujovića u 67. minutu. Ipak, Luka Merdović je bio precizan u 82. minutu za konačnih 1:1.

Oba gola u duelu Titorada i Iskre pala su u prvom poluvremenu. Goste je u vođstvo doveo Igor Burzanović u 25, dok je 13 minuta kasnije konačan rezultat postavio Zvonko Pamić.

Grbalje je bio ubjedljiv protiv Petrovca - 4:0. Po dva gola za tim iz Radanovića postigli su Stefan Đorđević i Miloš Džugurdić.

U duelu Zete i Rudara nije bilo golova.

Na listi strijelaca i dalje je prvoplasirani napadač Iskre Stefan Milošević sa sedam golova, iza njega je Nikola Krstović iz Zete sa dva pogotka manje.

Mornar - Budućnost 0:1