U-15 selekcija upisala novi trijumf u Zenici.

Pionirska reprezentacija Crne Gore savladala je Bosnu i Hercegovinu i u drugom prijateljskom meču igranom u Zenici.

Danas je na terenu Trening centra NFSBiH bilo 2:1 za ,,sokoliće“, koji su prikazali još jednu veoma dobru partiju.

Poveli su golom Mitra Globarevića u 27. minutu, dok je domaćin izjednačio u 68. Ipak, uslijedio je brz odgovor ekipe Gorana Perišića, koja je minut kasnije preko Bogdana Veljića stigla do konačnih 2:1.

- Odigrali smo veoma dobro, kao i prvu utakmicu. Dječaci su uglavnom uradili ono i što smo se dogovorili. Bili su borbeni, agresivni i disciplinovani. Dali smo dva gola i imali nekoliko šansi. Ove dvije utakmice su pun pogodak, ali nećemo ,,poletjeti“, pred nama je još mnogo rada. To sam rekao i igračima, moraju još više da rade u svojim klubovima, izjavio je selektor Perišić.

Bosna i Hercegovina - Crna Gora 1:2