Bez pobjednika u duelu OFK Titograda i Lovćena.

Uprkos remiju bez golova sa Lovćenom, fudbaleri OFK Titograda zadržali su tri boda ispred najbližeg pratioca, Budućnosti, koja je u 8. kolu Telekom 1.CFL na svom terenu podijelila bodove sa Rudarom - 0:0.

Prvu pobjedu nakon tri kola upisala je Sutjeska. Aktuelni šampion slavio je na gostovanju Grblju sa 1:0, gol za tri boda postigao je Bojan Božović u 33. minutu.

Bodove sa gostovanja nosi i Petrovac, koji je pogotkom Jovana Vučinića u drugom minutu sudijske nadoknade došao do trijumfa nad Iskrom - 1:0.

Zeta je na svom terenu pobijedila Mornar sa 2:0. Domaćina je u vođstvo doveo Nikola Krstović u 52. minutu, dok je konačan rezultat postavio Danilo Pešukić desetak minuta kasnije.

U trci za ,,Trofej Radija Crne Gore“, na listi strijelaca vodi napadač Iskre Stevan Milošević, sa sedam postignutih golova. Prate ga Nikola Krstović i Zete i Goran Vujović iz Lovćena sa po tri pogotka u dosadašnjem toku prvenstva.

Iskra - Petrovac 0:1