Odigrani mečevi 7. kola Telekom 1.CFL.

Gostujuće ekipe imale su dosta uspjeha u 7. kolu Telekom 1.CFL. Pobjede na strani ostvarili su Budućnost, Zeta, Titograd i Iskra, dok je Petrovac pred svojim navijačima savladao Rudar.

Budućnost se sa 1:0 vratila sa gostovanja Grblju, a jedini pogodak na utakmici postigao je Igor Ivanović u 54. minutu.

Isti rezultat viđen je u Nikšuću, gdje je Zeta pogotkom Nikole Krstovića u 80. minutu bila bolja od Sutjeske.

Mornar i Titograd igrali su u Tuzima, a bodove gostima donio je Marko Pavićević.

Iskra je na Cetinju pobijedila Lovćen sa 2:0. Oba pogotka viđena su u drugom poluvremenu, postigli su ih Stefan Milošević u 55. i Nikola Zvrko u 71. minutu.

Petrovac je savladao Rudar sa 3:1, zahvaljujući golovima Nenad Vujović u 15, Aleksandar Mikijelj u 65. i Marko Kažić u 72. minutu. Jedini pogodak za goste postigao je Armin Bošnjak u 48. minutu.

Grbalj - Budućnost 0:1