Fudbaleri OFK Titograda savladali su pred svojim navijačima Zetu sa 2:1 i tako preuzeli čelo tabele Telekom 1.CFL.

Bio je to preokret domaćina, budući da je Zeta povela u 16. minutu golom Nikole Krstovića. Međutim, Igor Pamić je u 34. minutu donio izjednačenje Titogradu, dok je gol za tri boda postigao Mirko Raičević u 82. minutu.

Drugu uzastopnu pobjedu upisala je Sutjeska, koja je slavila na gostovanju Rudaru - 2:1. I tu je viđen preokret. Pljevljaci su poveli golom Edvina Kuča iz jedanaesterca u 17, ali je Luka Merdović poravnao u 25. minutu. Marko Vučić je u 62. minutu pogodio za konačnih 2:1.

U duelu Iskre i Grblja nije bilo golova, dok je Petrovac golom Jamamota u 55. minutu savladao Mornar.

Rudar - Sutjeska 1:2