Odigrani mečevi 3. kola Telekom 1.CFL.

Fudbaleri Titograda savladali su Budućnost sa 1:0 u derbiju 3. kola Telekom 1.CFL.

Domaćin je do tri boda protiv gradskog rivala stigao u 69. minutu, kada je mrežu Budućnosti zatresao Vasilije Kalezić.

Do druge pobjede u sezoni stigao je Lovćen na gostovanju Mornaru - 4:2. Iako su Barani poveli golom Filipa Kalačevića iz jedanaesterca u 21. minutu, to nije omelo Cetinjane da slave na ,,DG areni“ u Podgorici. Izjednačio je Goran Vujović u 26, a preokret donio Driton Camaj u 40. minutu. Vođstvo gostiju povećao je Mirko Radišić u 57. minutu, dok je pogodak Dejana Jovančova u 90. samo unio malo tenzije u finiš ovog meča. Svaku dilemu otklonio je Marko Đurović iz jedanaesterca u trećem minutu sudijske nadoknade.

Pobjede u gostima ostvarili su i Rudar i Iskra. Pljevljaci su pogotkom Edvina Kuča u 3. minutu slavili protiv Grblja, dok je Iskra sa 3:1 porazila Zetu. Strijelci za Danilovgrađane bili su Stefan Milošević (dva puta) i Miomir Đuričković.

U posljednjem meču današnjeg programa Sutjeska je pred svojim navijačima upisala pobjedu nad Petrovcem - 2:1. Golove u prvoj pobjedi ove sezone aktuelnog šampiona postigli su Bojan Božović u 76. i Stefan Denković u 83. minutu iz jedanaesterca. Konačan rezultat postavio je Miloš Kalezić u 90. minutu.

OFK Titograd - Budućnost 1:0