Omladinska reprezentacija remizirala sa Luksemburgom.

U-19 reprezentacija Crne Gore remizirala je u drugom prijateljskom meču protiv Luksemburga - 0:0.

Za razliku od prve utakmice i poraza ,,sokola”, izabranici Milorada Pekovića prikazali su mnogo bolju igru i detalji su ih dijelili od pobjede.

Već u 7. minutu Miloš Rakonjac je imao dobru šansu, ali je sa desetak metara šutirao preko gola. Pet minuta kasnije, Matija Pejović je glavom šutirao preko gola poslije kornera Miloša Brnovića.

Desetak minuta kasnije, Brnović je pogodio stativu iz slobodnog udarca, na odbijenu loptu natrčao je Matija Račuć, ali je njegov udarac odbranio golman domaćih.

U 40. minutu Luksemburg je imao jedinu šansu na utakmici, međutim, Balša Popović brani penal koji je izvao Dilan Kuete.

Drugi dio meča obilježile su šanse Andrije Gluščevića. Ofanzivac ,,sokola” prvo je u 68. minutu pogodio stativu, da bi u 74. sa desetak metara šutirao pored gola.

Luksemburg - Crna Gora 0:0

Stadion Kurcvenkel, Konsdorf.

Luksemburg: Andre Ljeite Barela, Lori Bernard (od 80. Igor Teles), Leon Šmit, Seid Korać, Kevin D’Anciko (od 80 Edin Osmanović), Remi Džonatans (od 55. Aleksandre Sakras), Lukas Kupmans (od od 65. Rajan Lojeh), Matijas Olesen, Dilan Kuete, Nuno Viljar, Tijago Semedo.

Selektor: Manuel Kardoni.

Crna Gora: Balša Popović, Aleksandar Vlahović, Bojan Roganović, Miloš Brnović (od 46. Ivan Toljić), Anto Babić, Matija Račić (od 83. Miro Korać), Marko Rakonjac (od 70. Andrija Gluščević), Matija Pejović (od 60. Slobodan Perišić), Petar Pavlićević, Miloš Ivančević (od 83. Ivančević Zaim), Andrej Pupović (od 60. Bogdan Rašo).

Selektor: Milorad Peković.