Mečevima 36. kola završena sezona u Telekom 1.CFL.

Posljednje kolo ove sezone Telekom 1.CFL donijelo je dosta uzbuđenja.

Grbalj je na svom terenu savladao Mladost sa 2:1, iako je gubio do 61. minuta. Adrović je u 8. minutu doveo svoj tim u vođstvo, da bi izjednačenje domaćinu donio Dragićević pogotkom u 61. minutu. Gol za pobjedu Grblja postigao je Montenegro u 86. minutu.

Sutjeska je sa 3:2 slavila u derbiju protiv Budućnosti. Nikšićani su imali i 3:0 na Gradskom stadionu u Podgorici, zahvaljujući golovima Merdovića, Vučića i Ivanovića. Budućnost je u finišu preko Nikača i Vlaisavljevića ublažila poraz.

U duelu ekipa koje će igrati u baražu Kom Eurozoks savladao je Petrovac u gostima - 1:0. Jedini gol na meču postigao je Prenkočević u 67. minutu.

Iskra je potvrdila opstanak u ligi ubjedljivim trijumfom na gostovanju Dečiću - 3:0. Strijelci za Danilovgrađane bili su Jovanović, Krstović i Zarubica.

Rudar i Zeta remizirali su u meču igranom u Pljevljima - 0:0.

Grbalj - Mladost 2:1