Kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je od Bugarske sa 2:0 u meču za treće mjesto na Memorijalnom turniru ,,Miljan Miljanić“ koji se održava u Srbiji.

Izabranici Obrena Sarića pružili su bolju igru nego u utorak u duelu sa Ukrajinom, ali nijesu uspjeli da dođu do pozitivnog rezultata.

Bugarsku je u vođstvo doveo Petrov pogotkom u 17. minutu nakon kornera, dok je konačnih 2:0 postavio Rusev u 67. minutu, koji je mrežu ,,sokola“ pogodio iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara.

- Imali smo veći posjed lopte, ali nijesmo uspjeli da probijemo čvrst blok protivnika, koji je oba gola dao iz prekida. Igra je bila bolja nego u prethodnom meču, ali sam svakako nezadovoljan rezultatom, rekao je selektor Sarić.

Crna Gora - Bugarska 0:2