Odigrana četiri meča 35. kola Telekom 1.CFL.

Rasplet borbe za izlazak na međunarodnu scenu biće viđen u posljednjem kolu Telekom 1.CFL ove sezone.

Mladost je imala priliku da obezbijedi treće mjesto na tabeli, ali je na svom terenu remizirala sa Petrovcem - 1:1, pa sada ima tri boda više od Zete na četvrtom i Rudara na petom mjestu. Gosti su na Starom aerodromu vodili od 58. minuta i gola Nišikave, izjednačio je u 86. Adrović.

Zeta je u Golubovcima poražena od Grblja sa 2:1, iako je vodila od 7. minuta golom Krstovića. Izjednačio je Montenegro u 55, do je tri boda gostima donio Pejić u 89. minutu.

Do boda je došao i Rudar na gostovanju Iskri - 0:0, dok je Budućnost trijumfovala protiv Kom Eurozoksa na Zlatici - 3:2. Golove za goste postigli su Vlaisavljević u 41, Raičević u 50. i Nikač u 65. minutu, na drugoj strani u strijelce su se upisali Rudović u 61. i Milošević u 90. minutu.

Mladost - Petrovac 1:1