Odigrani mečevi 34. kola Telekom 1.CFL.

Fudbaleri Rudara i Zete ostvarili su pobjede u 34. kolu Telekom 1.CFL i tako nastavili borbu za mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Pljevljaci su na svom terenu savladali Sutjesku sa 2:1 i to nakon preokreta u samom finišu. Gosti su vodili od 80. minuta golom Denkovića, da bi u 83. i 86. Paunović tresao mrežu rivala i tako donio bodove Rudaru, koji je na korak iz Zete.

Do tri boda Zeta je došla na gostovanju ekipi Mladosti - 3:2. Adžović u 17. i Stevanović u 28. minutu donijeli su Zeti prednost od dva gola, koju je u 34. minutu smanjio Bukorac. Zalihu je povećao Krstović pogotkom iz jedanaesterca u 51. minutu, dok je Bukorac svojim drugim golom na meču, u posljednjim trenucima sudijske nadoknade, postavio konačan rezultat. Zeta sada ima dva boda manje trećeplasirane Mladosti.

Kada je riječ o borbi za optanak, do važnih pobjeda došli su Petrovac, Iskra i Kom Eurozoks. Petrovac je sa 2:1, golovima Kacića, savladao Budućnost, za koju je pogodio Nikač, dok je sa 2:0 Iskra savladala Grbalj u gostima. Strijelci su bili Krstović i Perutović. Kom Eurozoks je golovima Pejakovića, Đurkovića i Simunovića već do poluvremena imao 3:0 protiv Dečića u Tuzima, konačnih 3:1 postavio je Golubović u 70. minutu.

Rudar - Sutjeska 2:1