Odigrani mečevi 32. kola Telekom 1.CFL.

Fudbaleri Budućnosti savladali su Dečić sa 3:1 i tako povećali prednost u odnosu na Mladost. Razlika između drugoplasirane Budućnosti i trećeplasirane Mladosti sada iznosi četiri boda.

Već do poluvremena meča na Gradskom stadionu u Podgorici, domaćin je imao velikih 3:0. Strijelci su bili Damjanović u 10. i Tučević u 35. i 42. minutu, dok je jedini gol za Dečić postigao Golubović u 60. minutu.

Mladost je u Danilovgradu remizirala sa Iskrom - 1:1. Oba gola viđena su u uvodnim minutima utakmice. Prvo je Krstović u 9. minutu doveo domaćina u vođstvo, tri minuta kasnije izjednačio je Pavlović i postavio konačan rezultat.

Važnu pobjedu u borbi za plasman na međunarodnu scenu upisao je Rudar na gostovanju Kom Eurozoksu - 2:0. Mitrović je bio u strijelac u 6, a Bošnjak u 50. minutu.

Blizu mjesta koje vodi u Evropu je i Zeta, koja je na svom terenu bila bolja od Petrovca - 3:1. Domaćin je poveo golom Krstovića u 9. minutu, vođstvo je udvostručio Ljuljđuraj u 64, dok je na drugoj strani bio precizan Kacić iz jedanaesterca u 69. minutu. Konačan rezultat postavio je Adžović u posljednjim trenucima meča.

Sutjeska i Grbalj podijelili su bodove u Nikšiću. Tim iz Radanovića poveo je u 50. minutu preko Grivića, da bi novom šampionu Crne Gore bod donio Janković pogotkom u 80. minutu.

Sutjeska - Grbalj 1:1