Odigrani mečevi 31. kola Telekom 1.CFL.

Borba za drugo mjesto na tabeli Telekom 1.CFL postala je još zanimljivija nakon 31. kola.

Fudbaleri Mladosti su nakon preokreta savladali Sutjesku sa 2:1, čime su došli na četiri boda zaostatka iza Budućnosti, koja je remizirala protiv Rudara u Pljevljima - 0:0.

Sutjeska je na Starom aerodromu vodila od 30. minuta, golom Ivanovića. Međutim, u finišu je stigao preokret. Prvo je u 80. bio precizan Novović, a četiri minuta kasnije Petrović za konačnih 2:1.

Budućnost je upisala i četvrti uzastopni remi, ovog puta protiv Rudara. U Pljevljima su mreže obje ekipe ostale netaknute.

Porazom od Petrovca u gostima, Dečić je i matematički izgubio šanse za opstanak u elitnom društvu. Do 3:1 domaćina su vodili golovi Mikijela u 24, Kacića u 32. i Đorđevića u 47. minutu, dok je na suprotnoj strani pogodio Vujačić u 34. minutu.

Zeta je pogotkom Krstovića došla od tri boda protiv Iskre - 1:0, dok u duelu Grblja i Kom Eurozoksa nije bilo pobjednika - 2:2. Domaćin je poveo golom Vukčevića u 19. minutu, izjednačio je Kažić u 68, da bi novu prednost Grblju donio Vuković desetak minuta prije kraja. Konačan rezultat postavio je Prenkočević u 86. minutu.

Mladost - Sutjeska 2:1