Odigrani mečevi 27. kola Telekom 1.CFL.

Fudbaleri Sutjeske savladali su sa 3:2 Budućnost u derbiju 27. kola Telekom 1.CFL, čime su prednost u odnosu na Podgoričane povećali na 18 bodova.

Nakon manje od pola sata igre u Nikšiću, Sutjeska je imala dva gola prednosti zahvaljujući golovima Kordića. Prednost domaćina smanjio je Vlaisavljević u 38. minutu, ali je u finišu prvog dijela novi gol za Sutjesku postigao Merdović. U nastavku je Đurišić uspio samo da smanji prednost domaćina.

Zeta je imala vođstvo protiv Rudara, ali je na kraju poražena - 2:1. Vođstvo domaćinu donio je Stevanović u 12. minutu, nakon čega je krenula seriju Pljevljaka, za koje su pogađali Kotorac u 27, Bošnjak u 60. i Đalović u 74. minutu.

Kom Eurozoks je sa 2:0 savladao Petrovac na svom terenu, istim rezultatom Iskra je slavila protiv Dečića.

U duelu Mladosti i Grblja nije bilo golova.

Sutjeska - Budućnost 3:2