Odigrana tri meča 26. kola Telekom 1.CFL.

Fudbaleri Sutjeske odigrali su neriješeno (0:0) na gostovanju Dečiću u Tuzima, ali su ipak zadržali 15 bodova viška u odnosu na Budućnost, koja je na svom terenu remizirala protiv Kom Eurozoksa - 1:1.

U duelu posljednjeplasirane i prvoplasirane ekipe na tabeli Sutjeska je imala više šansi, najbolju kada je Lončar pogodio prečku, ali to nije bilo dovoljno za nešto više od boda.

Više uzbuđenja viđeno je na Gradskom stadionu u Podgorici, gdje je Budućnost rano povela, golom Bakića u 4. minutu, da bi gosti sa Zlatice u 37. došli do 1:1. To se ispostavilo kao konačan rezultat, iako je Kom Eurozoks u nastavku imao šansu da iz jedanaesterca dođe do drugog gola. Međutim, udarac Kopitovića odbranio je Mijatović.

Iskra je golovima Kukuličića i Šahmana savladala Rudar u Pljevljima, dok je posljednji meč današnjeg programa, između Petrovca i Mladosti, prekinut u 86. minutu zbog kvara na reflektorima, pri rezultatu 0:0.

Duel Grblja i Zete odložen je zbog jakog vjetra koji je duvao u Radanovićima.

Budućnost - Kom Eurozox 1:1