Odigrani revanš mečevi četvrtfinala Kupa Crne Gore.

Ekipe Budućnosti, Igala, Mladosti i Grblja izborile su plasman u polufinale Kupa Crne Gore.

U najvećem crnogorskom derbiju, Budućnost je sačuvala prednost stečenu u prvom meču protiv Sutjeske. U Podgorici je bilo 2:0, dok je revanšu u Nikšiću završen rezultatom 1:0 za ,,plave“. Jedini gol na stadionu kraj Bistrice postigao je Darko Nikač u 26. minutu.

Iznenađenje dana pripredilo je Igalo, koje je u revanšu u gostima savladalo Lovćen rezultatom 3:1 i tako uspjelo da nadoknadi zaostatak iz prve utakmice (1:0). Strijelci za goste iz Herceg Novog bili su Andrija Bakrač u 25, Rajko Leković u 45. i Bojan Kopitović u 69. minutu. Konačnih 3:1 postavio je Goran Vujović iz jedanaesterca u 72. minutu.

Mladost i Grbalj su bez većih problema priveli kraju posao koji su započeli pobjedama u prvim mečevima protiv Mornara i Ibra. Nakon 2:0 u Baru, Mladost je sa 3:0 slavila u revanšu, a strijelci u duelu sa Mornarom bili su Marko Burzanović u 47, Marko Ćetković u 49. i Ivan Novović 59. minutu. Grbalj je u revanšu protiv Ibra slavio sa 2:0 zahvaljujući golovima Žarka Koraća u 70. i Vojina Pavlovića u 79. minutu.

Lovćen - Igalo 1:3 (prvi meč 1:0)
Mladost - Mornar 3:0 (2:0)
Grbalj - Ibar 2:0 (4:0)
Sutjeska - Budućnost 0:1 (0:2)