Duel podgoričkih klubova završen remijem.

Mladost i Budućnost podijelili su bodove (3:3) u jednoj od najboljih utakmica dosadašnjeg dijela sezone u Telekom 1.CFL.

Čak četiri gola postignuta su u prvom dijelu utakmice igrane na Starom aerodromu. Domaćin je poveo preko Marka Ćetkovića u 13. minutu, da bi deset minuta kasnije izjednačenje Budućnosti donio Alen Melunović. Isti igrač zaslužan je preokret gostiju, nakon što je bio precizan u 40. minutu iz jedanaesterca. Ipak, tri minuta kasnije Mladost izjednačila golom Admira Adrovića.

U nastavku meča Budućnost je prva došla do pogotka zahvaljujući Milivoju Raičeviću u 53, ali je samo minut kasnije Ivan Novović iskoristio šansu i tako postavio konačan rezultat.

Budućnost je ostala na drugom mjestu tabele Telekom 1.CFL, sa osam bodova manje od lidera Sutjeske. Mladost zauzma peto mjesto, sa 15 bodova.