Fudbaleri Zete osvojili su Kup Crne Gore u kadetskoj konkurenciji - izabranici Aleksandra Kaluđerovića savladali su u finalnom meču vršnjake iz Grblja rezultatom 2:0.

Golubovčani su do prednosti došli u uvodnoj fazi meča došli do prednosti. U 11. minutu susreta Nikola Krstović je pogodio mrežu protivnika.

Zeta je imala priliku da duplira prednost u 64. minutu ali Danilo Pešukić nije uspio da iskoristi najstrožiju kaznu.

Kaluđerovićevi izabranici su ipak u sudijskoj nadoknadi vremena došli do drugog pogotka - konačan rezultat susreta postavio je Pavle Krstović.

Medalje i pehar pobjedničkoj ekipi predao je delegat utakmice Dragomir Peković.

Zeta - Grbalj 2:0