Fudbaleri Budućnosti savladali su Rudar rezultatom 2:1 u posljednjem meču 16.kola Telekom 1. CFL. “Plavo-bijeli” su se današnjom pobjedom izjednačili sa Pljevljacima na diobi druge pozicije na tabeli.

Izabranici Miodraga Vukotića mrežu protivnika načeli su u posljednjem minutu prvog dijela kada je odlično ubacivanje Vušurovića i pas u srce kaznenog prostora u podogak pretvorio Darko Nikač.

Gosti su do izjednačenja došli u 66. minutu preko Draška Božovića – vezista aktuelnog šampiona odlično je šutirao sa dvadesetak metara i matirao Ljuljanovića.

Pobjedu “plavo-bijelima” donio je rezervista Marko Burzanović koji je šest minuta prije kraja susreta iskoristio odlično dodavanje Nikača i udarcem sa deset metara obezbijedio trijumf svom timu.

Budućnost – Rudar 2:1