"SOKOLI" SPREMNI ZA "TRIANGOLARE"

Kadetska reprezentacija Crne Gore spremna dočekuje međunarodni mini-turnir u Bariju – izabranici Ljubomira Petrovića deklasirali su nedorasle vršnjake iz lokalnog kluba Aurora sa čak 6:0 u zagrijavanju za popularni „triangolare“ koji počinje sjutra.

Napadač Budućnosti Gardašević pogodio je dva puta u prvih 20 minuta, nakon čega su se u listu strijelaca upisali Zarubica, Kordić, Tatar i Raičković za ubjedljivu pobjedu raspoloženih „sokola“.

Protiv Aurore, za Crnu Goru nastupili su: M.Radović (V.Radović), Tatar, Ćorić (Jaredić), Dedić, Terzić (Ćuković), Anđušić (Macanović), Kaluđerović, Vučinić (Raičković), Zarubica (Bakić), Vukčević, Gardašević (Kordić).

Sjutra našu selekciju očekuje mnogo veći izazov, kako zbog atratkivnosti protivnika, tako i zbog neobičnog formata takmičenja – naša selekcija odigraće po jedno poluvrijeme u trajanju od 40 minuta sa reprezentacijom Pulje i najboljim kadetskim timom ove regije Palezeom.

Ovaj turnir zamišljen je kao lijep način zbližavanja Crne Gore i čuvene italijanske pokrajine.

Aurora – Crna Gora 0:6
0:1 – Gardašević 3’
0:2 – Gardašević 19’
0:3 – Zarubica 24’
0:4 – Kordić 50’
0:5 – Tatar 57’
0:6 – Raičković 64’