Fudbaleri Mladosti osvojili su Kup Crne Gore u kadetskoj konkurenciji, pošto su u finalnom meču nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca savladali ekipu Berana rezultatom 5:4. Susret je u regularnom toku završen bez pogodaka.

Prvo poluvrijeme pripalo je ekipi Berana, koja je pored inicijative imala i veliku priliku da zatrese protivničku mrežu. Ukazanu šansu propustio je da realizuje Radovan Praščević.

Mladost je u nastavku susreta bila bolja, pružila više od protivnika ali nije uspjela da ozbiljnije ugrozi gol Beranaca.

Pobjednik je oldučen nakon izvođenja jedanaesteraca, a izabranici Marka Markovića prigrlili su trofej iako su u prvoj seriji udaraca sa bijele tačke bili neprecizni.

Mladost - Berane 0:0