Mlada reprezentacija Crne Gore poražena je danas u Skoplju od odgovarajuće selekcije Makedonije sa 1:0. Uprkos porazu, mladi "sokoli" su odigrali dobru utakmicu i pokazali da su generacija od koje se, s pravom, puno očekuje.

Tim Dušana Vlaisavljevića je u prvom poluvremenu propustio par dobrih prilika, što je domaćin kaznio u 38. minutu kada je Zajkov nakon kornera savladao našeg golmana Đurovića. Drugo poluvrijeme nije donijelo velika uzbuđenja, a veliki broj izmjena na obje strane značajno je usporio ritam utakmice pa je Makedonija na kraju uspješno sačuvala prednost.

– Ovo je prvi nastup ove selekcije i moram biti zadovoljan onim što su prikazali. Imali smo u prvom dijelu nekoliko prilika i poluprilika, nijesmo ih realizovali, a onda smo nakon primili gol nakon prekida. Napomenuo bih da smo već u sedmom minutu meča ostali bez Luke Đorđevića, koji zbog bola u leđima nije mogao da nastavi meč – rekao je selektor Dušan Vlaisavljević.

Makedonija – Crna Gora 1:0 (1:0)