Omladinska reprezentacija Crne Gore poražena je u prijateljskom meču od vršnjaka iz Srbije rezultatom 2:0.

Prvi pogodak domaćin je postigao u posljednjem minutu regularnog toka prvog poluvremena - mreža našeg tima zatresla se nakon udraca Radonjića koji se najbolje snašao u kaznenom prostoru nakon prekida sa desne strane.

Prvo uzbuđenje u nastavku susreta viđeno je u 60. minutu pred golom Srbije. Odličnu priliku da poravna rezultat nakon dodavanja Miloševića propustio je Rudović koji je tukao glavom sa sedam metara pravo u protivničkog golmana.

Pitanje pobjednika riješeno je samo minut kasnije kada je Milanović nakon dodavanja Šarenca udarcem glavom pogodio metu. Do kraja susreta Radonjić je imao priliku da se po drugi put upiše u strijelce, ali je lopta nakon njegovog udarca sa desetak metara završila pored stative.

Srbija - Crna Gora 2:0