MOGREN PONOVO SAM NA ČELU TABELE

Domaći timovi bili su ubjedljivi u 30. kolu T-Com prve crnogorske fudbalske lige - svih pet mečeva odigranih u subotu završeno je pobjedama domaćih ekipa. Trijmufe su ostvarili  Mogren, Sutjeska, Grbalj, Jedinstvo i Dečić. U poslednjem susretu 30. runde, koji zakazan za nedjelju, sastaju se Budućnost i Rudar.

Fudbaleri Mogrena napravili su novi korak ka šampionskoj tituli osvjajanjem tri boda u duelu sa ekipom Koma. Budvani su do pobjede u duelu sa Zlatičanim došli sredinom prvog poluvremena zahvaljujući Božu Miliću. Napadač Mogrena načeo je mrežu domaćina u 22. minutu susreta, da bi četri minuta kasnije novim pogotkom ovjerio pobjedu svog tima.

Nova tri boda upisala je i Sutjeska, koja je u 30. kolu bila bolja od Lovćena. Novi trijumf Nikišićana potpisao je Adrović, koji je dva puta savladao protivničkog golmana.

Najvše golova, ukupno pet, viđeno je u Radanovićima, gdje su snage omdjerili Grbalj i Zeta. Mreža gostiju, koji su jedini pogodak postigli sa bijele tačke, tresla se četri puta.

Važnu pobjedu u borbi za osptanak ostvarili su fudbaleri Dečića, koji su u Tuzima bili bolji od Jezera. Nova tri boda Tuzanima obezbijedio je Edin Lekić, pogotkom sa bijele tačke. Nova tri boda upisali su i fudbaleri Jedinstva, koji su u Bijelom Polju savladali Petrovac rezultatom 3:1.

Mogren - Kom 2:0
1:0 - Božo Milić 22'
2:0 - Božo Milić 26'

Grbalj - Zeta 4:1
1:0 - Ivan Bošković 4'
2:0 - Martinović 33'
3:0 - Kašćelan 31'
3:1 - Kadu p. 58'