Fudbaleri Sutjeske stekli su veliku prednost nakon prvih utakmica četvrtfinala Kupa Crne Gore za seniore - lider Telekom 1.CFL savladao je pred svojim navijačima Mornar sa 3:0 i napravio veliki korak ka plasmanu u polufinale.

Sutjeska je otpor gostiju slomila u 59. minutu kada je pogodio Lukić, da bi u finišu utakmice Vujović i Igumanović donijeli svom timu veliku prednost pred revanš.

Prednost domaćeg terena iskoristio je i Petrovac koji je pod Malim brdom bio bolji od Lovćena. Jedini gol na utakmici postigao je Kacić nakon deset minuta igre u drugom poluvremenu.

Duel Grblja i Budućnosti u Radanovićima završen je bez golova, a mreže su mirovale i na "Trešnjici" gdje su se sastali Zeta i Mladost.

Revanš utakmice se igraju 26. novembra sa početkom u 13 časova.

Grbalj - Budućnost 0:0

Petrovac - Lovćen 1:0