BOSNA I HERCEGOVINA - CRNA GORA 0:2

Kadetska reprezentacija Crne Gore savladala je danas u Vitezu odgovarajuću selekciju Bosne i Hercegovine sa 2:0.

Izabranici Ljubomira Petrovića meč su prelomili u drugom poluvremenu kada su bili mnogo bolji rival od protivnika, koji je svoje šanse propustio u prvom dijelu igre. Do odlaska na odmor viđena je prava fudbalska uspavanka koju je poremetio jedino tupi udarac u stativu našeg gola nakon šuta protivničkog napadača Travančića.

U drugom dijelu igrala je samo Crna Gora, a otpor protivnika je slomio rezervista Gardašević koji je prvo sjajno primio loptu u šesnaestercu, okružen trojicom protivničkih igrača, a zatim je pametnim udarcem poslao iza leđa Jajala. Bosanski golman vadio je loptu iz mreže i četiri minuta kasnije kada je Terić, nakon „skraćenog kornera“ koji je izveo Vučinić, postavio konačan rezultat.