Fudbaleri budvanskog Mogrena i Mornara iz Bara ostvarili su pobjede u prvim utakmicama baraža za popunu Telekom 1.CFL.

Mogren je u Plavu savladao Jezero sa 2:1, golovima Mirka Radišića u 17. i Anđela Rudovića u 37. minutu. Jedini pogodak za Jezero postigao je Emir Čekić u 42. minutu iz jedanaesterca. Mogren je od 41. minuta igrao sa igračem manje, nakon isključenja Miloša Milovića, ali ni to nije bilo dovoljno domaćinu da izbjegne poraz.

Mornar je u Baru savladao Berane sa 1:0. Odlučujući pogodak postigao je Vule Vujačić u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Revanši su na programu u nedjelju u Budvi i Beranama. Uspješniji timovi iz baraž dvomeča naredne sezone takmičiće se u Telekom 1.CFL.

Jezero - Mogren 1:2