BUDUĆNOST - CETINJE 4:1 (1:0)

Pioniri Budućnosti pobjednici su Kupa Crne Gore u ovoj kategoriji. "Plavi" su u finalu, odigranom na terenu trening kampa FSCG u Podgorici, savladali Cetinje sa 4:1 i zasluženo podigli pehar namijenjen pobjedniku.

Cetinjani su bili ravnopravan rival samo u prvom poluvremenu, ali je i ovaj period igre Budućnost uspjela da riješi u svoju korist zahvaljujući golu Kopitovića, neposredno prije odlaska na odmor.

U drugom poluvremenu igrao je samo jedan tim. Rađenović je u četvrtom minutu nastavka duplirao prednost, a nedugo zatim pogodio je i prečku. Na 3:0 povećao je snažni Žižić u 48. minutu, da bi četiri minuta kasnije štoper Draganić vratio svoj tim u igru nakon kornera.

Konačan rezultat i ubjedljivu pobjedu zaokružio je Vlahović dva minuta prije kraja utakmice.

Budućnost - Cetinje 4:1
1:0 - Kopitović 30'
2:0 - Rađenović 34'
3:0 - Žižić 48'
3:1 - N.Draganić 52'
4:1 - Vlahović 58'