CETINJANI SLAVILI POBJEDU U PRVOM MEČU, NERIJEŠENO U ROŽAJAMA

Fudbaleri Lovćena savladali su Budućnost u prvom meču polufinala Kupa Crne Gore rezultatom 2:1 i stekli veliku prednost pred revanš koji se za 14 dana igra na Cetinju.

Cetinjani su do pobjede pod Goricom došli u drugom poluvremenu. Lovćen je do prednosti došao sredinom nastavka nakon odlične akcije kompletnog veznog reda, koju je na pravi način završio Mešter. Isti igrač je u 75. minut po drugi put pogodio metu i obezbijedio veliku prednost svom timu.

Nadu da mogu izboriti plasmana u finale najmasovnijeg takmičenja pred revanš na Cetinju, fudbalerima Budućnosti vratio je Fatos Bećiraj. Reprezentativni napadač savladao je Draškovića udarcem sa desetak metara u 87 minutu susreta.

Prvi meč drugog polufinalnog para, u kom su snage odmjerili Rudar i Petrovac, završen je neriješenim rezultatom.