Nakon tri odigrana kola na čelu Telekom 1.CFL nalazi se Čelik, koji je na "Obilića poljani" nastavio seriju odličnih rezultata u novoj takmičarskoj sezoni. Nikšićani su u gostima pobijedili Lovćen sa 2:0 golovima Đalca i Zorića u drugom poluvremenu utakmice.

Mogren nije uspio da održi korak sa zahuktalom FAP mašinom - Budvani su morali da se zadovolje bodom u duelu sa Rudarom (1:1). Pljevljaci su poveli u sedmom minutu preko Šćepanovića, ali je gostima bod donio rezervista Racković u 64. minutu meča.

Najveće iznenađenje priredio je Mornar koji je pod Goricom savladao Budućnost sa 2:1. Golove za goste postigli su Mijušković i Radulović, dok je Budućnost uspjela samo da ublaži poraz golom kapitena Vukčevića iz penala.

Grbalj i Petrovac su podijelili bodove u Donjoj Sutvari (2:2), dok je jedinu pobjedu kod kuće upisala ekipa Zete koja je golom Radulovića savladala Mladost (1:0).

Grbalj - Petrovac 2:2