Fudbaleri Sutjeske i Rudara remizirali su danas u Nikšiću u posljednjoj utakmici 30. kola Telekom 1.CFL - 1:1. Lider šampionata tako ni četvrto kolo za redom nije uspio da upiše pobjedu, pa tri kola prije kraja šampionata "bježi" pet bodova najbližem pratiocu Budućnosti.

Uprkos lošem vremenu, kraj Bistrice je viđena lijepa fudbalska predstava krunisana sa dva prekrasna gola. Rudar je poveo efektnim golom Nenada Stojanovića, koji je u 21. minutu iz voleja pogodio sami ćošak gola domaćih i donio Pljevljacima prednost koju su uspješno čuvali do 57. minuta kada je Darko Karadžić postigao prekrasan gol iz slobodnog udarca sa više od 20 metara. Do kraja utakmice oba tima su propustila po nekoliko odličnih prilika da dođu do pobjede.

Sutjeska će u narednom kolu u gradskom derbiju gostovati Čeliku, dok Budućnost pred svojim navijačima dočekuje Lovćen.