Fudbaleri Mornara savladali su Mogren u premijernoj utakmici 28. kola sa 2:1 i tako, makar na dan, pobjegli sa dna tabele Telekom 1.CFL.

Na "Topolici" je viđena žestoka borba a prvi udarac zadao je domaćin u devetom minutu kada je Bogdanović iskoristio nepažnju Bojića, prihvatio loptu nakon ispucavanja svog golmana Radanovića i smjestio je iza leđa nemoćnog Buturovića. Do poluvremena su viđene po dvije odlične prilike na obje strane, ali je rezultat ostao isti do 50. minuta kada je Divanović, nakon lijepe akcije i centaršuta Kajevića, postigao prvijenac u dresu barskog tima. Da se Mogren neće predati bez borbe nagovijestio je Vujović efektnim golom devet minuta kasnije, da bi sedam minuta prije kraja regularnog toka istom igraču odlični Radanović odbranio udarac sa bijele tačke.

Mornar je tako upisao prvu pobjedu nakon deset sušnih kola, prvu još od novembra prošle godine, i makar na dan prepustio "fenjer" Lovćenu koji sjutra na Cetinju dočekuje Petrovac.