Futsal reprezentacija Crne Gore poražena je od Finske rezultatom 3:1 u posljednjem kolu kvalifikacionog turnira u Italiji. „Sokoli“ turnir završavaju na posljednjem mjestu bez osvojenih bodova.

Finska je od starta susreta bila bolji rival, imala više udaraca u gol od naše selekcije i zasluženo upisala jedinu pobjedu na turniru.

Mrežu naše selekcije načeo je Torvinen u sedmom minutu susreta, da bi četitri minuta kasnije Majama duplirao prednost Finske. Kjotola je u 15. minutu po treći put matirao našeg golmana i osigurao nedostižnu prednost svom timu.

„Sokoli“ su odgovorili u 16. minutu preko Vladimira Vukčevića.

Italija i Mađarska će se od 20.30 časova boriti za prvo mjesto u grupi i direktan plasman na Evropsko prvenstvo.

Crna Gora – Finska 1:3