Futsal reprezentacija Crne Gore poražena je večeras u Sportskoj dvorani "Sokolac" od odgovarajuće selekcije Bosne i Hercegovine sa 6:2.

Tako su Bosanci treći put u posljednjih mjesec dana "uzeli mjeru" izabranicima Sveta Ljesara, koji su već nakon 11 minuta igre imali četiri gola zaostatka za raspoloženim domaćinom. "Sokole" je načeo Mulahmetović u drugom minutu, potom su se u listu strijelaca upisali Radmilović i Lalić u petom i šestom, da bi 11. minutu Kahvedžić postigao prvi od svoja tri gola.

Naša selekcija je tek u drugom poluvremenu našla put do mreže domaćina - Perović je pogodio u 25. minutu, a Ćalasan pet minuta kasnije, ali je tada već bilo prekasno da se Crna Gora vrati u utakmicu.

Priliku da popravi utisak naša selekcija će imati za dva dana u Goraždu, a meč će početi u 16.30 časova.

Bosna i Hercegovina - Crna Gora 6:2

Prijateljska utakmica
18.12.2012.

Gradska dvorana, Sokolac
Gledalaca: 300

Sudije: Tarik Keco (BIH), Dragan Skakić (BIH).

1:0 - Mulahmetović 2', 2:0 - Radmilović 5', 3:0 - Lalić 6', 4:0 - Kahvedžić 11', 5:0 - Kahvedžić 21, 5:1 - Perović 25', 5:2 - Ćalasan 30', 6:2 - Kahvedžić 32'

Bosna i Hercegovina: Bahrduin Omerbegović, Nijaz Mulahmetović, Alen Lalić, Maid Ramić, Nermin Kahvedžić.
Igrali još: Tomo Bevanda, Marin Šunjić, Stanislav Galić, Dražen Novoselac, Anel Radmilović, Adel Demirović, Savo Andrić, Haris Skuhan, Ivan Matan, Radoš Čolić.
Selektor: Boro Matan.

Crna Gora: Dragoljub Despotović, Zoran Barović, Nikola Perović, Vladimir Vukčević, Ranko Novović.
Igrali još: Milovan Drašković, Darko Ćalasan, Milivoje Dondić, Bojan Bajović, Igor Jovanović, Nemanja Vukašinović, Miloš Bošković, Srđan Junčaj, Darko Zeković.
Selektor: Sveto Ljesar.