Fudbaleri Čelika pobijedili su danas u Nikšiću ekipu Sutjeske 3:0 u derbiju 11. kola Telekom 1.CFL. Trijumfom nad gradskim rivalom, čak sedmim u tekućem šampionatu, Čelik je smanjio zaostatak za vodećim tandemom (Rudar i Sutjeska) na samo dva boda.

Čelik je poveo golom Darka Zorića u 45. minutu iz jedanaesterca, nakon prekršaja golmana Sutjeske Ivana Janjuševića nad Stevanom Račićem u kaznenom prostoru. Na 2:0, u 58. minutu, povisio je Fetim Kasapi, koji je iskoristio odlično
ubacivanje Darka Bulatovića i loše postavljanje odbrane Sutjeske, dok je tri minuta kasnije Ivan Ivanović pogodio stativu.

Sve dileme o pobjedniku razriješio je Račić u 74. minutu, nakon odličnog centaršuta Zorića iz kornera. Sutjeska je tako doživjela drugi poraz ove sezone - prije Čelika, sa Bistrice je bodove odnio i Mogren.

Čelik - Sutjeska 3:0