Fudbaleri Petrovca pobijedili su u Golubovcima ekipu Zete sa 4:3 u posljednjem meču četvrtog kola Telekom 1.CFL. Gosti su tako na "Trešnjici" stigli do prve pobjede u sezoni i gurnuli domaćina na začelje tabele sa samo jednim osvojenim bodom nakon tri odigrane utakmice.

Petrovčani su poveli u 16. minutu preko Živkovića, ali je Zeta uspjela da napravi preokret prije odlaska na odmor golovima Koraća u 38. i Božovića u 43. minutu. Gosti su izjednačili nakon dva minuta igre u drugom poluvremenu preko Jovanovića, da bi Zeta ponovo stigla u vođstvo u 76. minutu golom mladog Boljevića.

Gol prednosti, međutim, nije bio dovoljan domaćinu da izbjegne novi poraz - u 78. minutu Jablan je donio novo izjednačenje, da bi samo minut kasnije Radulović potpisao novi rezultatski preokret i pobjedu svog tima.

Zeta - Petrovac 3:4
Korać 38', Božović 43', Boljević 76' - Živković 16', Jovanović 47', Jablan 78', Radulović 79'