SRBIJA - CRNA GORA 8:1

Futsal reprezentacija Crne Gore doživjela je težak poraz u prijateljskoj utakmici Srbijom u Beogradu - "orlovi" su preslišali "sokole" sa 8:1.

Srbi su poveli već u šestom minutu preko Bojovića, ali je nepun minut kasnije Božović vratio svoj tim u igru. Ipak, uslijedio je veliki pad u igri naše selekcije što je domaćin iskoristio da u nepunih deset minuta, od devetog do 18. minuta, postignu čak četiri gola.

U drugom poluvremenu viđena je velika borba, ali bez izrazitih prilika za gol. Domaćin je iskoristio novi pad koncentracije protivnika pa je u između 35. i 38. minuta postigao još tri gola i ovjerio ubjedljiv trijumf.