Pobjede u prvim mečevim polufinala Kupa Crne Gore upisali su Rudar i Jedinstvo – Pljevljaci su pred svojim navijačima savladali Petrovac rezultatom 2:0, dok su Bjelopoljci upisali minimalnu pobjedu u duelu sa Čelikom.

Rudar je napravio veliki korak ka plasmanu u finale najmasovnijeg takmičenja u Crnoj Gori. Pljevljaci su dva puta tresli mrežu gostiju i stekli značajnu prednost pred revanš pod Malim brdom.

Izabranici Dragana Radojičića pitanje pobjednika riješili su za samo dva minuta igre. U 69. minutu Ivica Jovanović je bio precizan sa bijele tačke, da bi već u sljedećem napadu Nenad Stojanović natrčao na obijenu loptu nakon udarca Vlahovića i po drugi put zatresao mrežu Petrovčana.

U drugom polufinalnom meču, duelu timova koji zauzimaju prva dva mjesta na tabeli Druge lige, Jedinstvo je bilo za jedan gol bolje od aktuelnog lidera drugoligaškog karavana, ekipe Čelika. Bjelopoljci su pogotkom Nebojše Stajića u 78. minutu došli do pobjede i gola prednosti pred revanš meč u Nikšiću.

Revanš mečevi, koji se igraju u Petrovcu i NIkšiću, igraju se 25. april 2012. godine sa početkom u 16.00 časova.

Rudar – Petrovac 2:0