Mogren i Zeta su remizirali bez golova na "Trešnjici" u posljednjoj utakmici 21. kola T-Com 1.CFL. Mogren je tako zadržao treće mjesto sa istim brojem bodova, ali i boljem gol razlikom od današnjeg rivala.

Domaćin je u prvom dijelu napravio 4-5 odličnih šansi i nekoliko opasnih pokušaja iz daljine, ali i pored dobre partije nisu uspjeli da postignu gol ni u četvrtoj uzastopnoj utakmici nakon zimske pauze.  Velike zasluge za to idu i na račun odličnog golmana gostiju Šćekića, ali i sreće pošto je Došljak u 28. minutu umjesto mreže pogodio stativu. Kod gostiju vrijedan pomena je samo veliki promašaj Vujovića koji je propustio da sprovede loptu u praznu mrežu.

U drugom poluvremenu igralo se otvoreno na obje strane, a oba tima su imala svoje šanse. Gosti su prijetili preko Bakića i Vujovića, dok su u domaćem timu najbliži bilo Knežević i Boljević. Ipak, mreže su ostale netaknute...

Zeta – Mogren 0:0