Mlada reprezentacija Crne Gore savladala je Mogren rezultatom 2:1 u kontrolnom meču odigranom u sklopu priprema naše selekcije za kvalifikacioni meč sa Velsom.

Vlaisavljevićevi izabranici do pobjede su došli golovima Dina Rebronje i Luke Đorđevića, dok je jedini pogodak za aktuelnog šampiona postigao Vladimir Gluščević.

Nakon meča, Vlaisavljević je bio zadovoljan prikazanom igrom, pogotovo u prvom dijelu susreta.

- Meč sa Mogrenom poslužio nam je za provjeru određenih igrača. Zadovoljan sam igrom koju smo prikazali, pogotovo prvim poluvrmenoom susreta, u kom smo dominirali na sredini terena i imali konkretnije prilike. U nastavku je tempo igre opao, ali su igrači ispunili dogovor sa poluvremena, rekao je Vlaisavljević.

Crna Gora – Mogren 2:1