Fudbaleri Budućnosti nastavili su seriju fantastičnih rezultata

- Podgoričani su pred svojom publikom savladali Dečić sa 5:0 i upisali petu uzastopnu pobjedu na otvaranju šampionata, što nije pošlo za rukom nikome u dosadašnjoj istoriji ovog takmičenja.

Gosti su, doduše, pružili snažan otpor protivniku u prvom poluvremenu ali u nastavku nisu imali ni snage, ni koncentracije da izađu na kraj sa brojnim napadima domaće ekipe. Seriju golova otvorio je Adrović, nakon sjajnog driblinga u protivničkom šesnaestercu u 50. minutu, da bi samo pet minuta kasnije Bošković sa bijele tačke udvostručio prednost svog tima.

Potop Dečića najavio je Adrović svojim drugim golom, samo dva minuta kasnije, a seriju golova nastavio je Radonjić svojim prvim golom u sezoni. Tačku na meč stavio je talentovani Marko Vukčević, koji je uz pomoć prečke postigao fantastičan gol sa ivice šesnaesterca.

Budućnost se tako vratila na vrh T-Com 1.CFL nakon pet odigranih kola, nakon što je na kratko prepustila vrh Rudaru nakon popodnevnih mečeva.

Budućnost - Dečić 5:0