Drugo kolo takmičenja u T-Com 1.CFL obilježili su gosti - na pet danas odigranih utakmica bod kod kuće uspjela je da osvoji samo Zeta koja je na "Trešnjici" remizirala bez golova sa Grbljem. Priliku da odbrani čast domaćih sjutra će imati Lovćen koji će ugostiti aktuelnog šampiona Mogrena.

Nakon dva odigrana kola maksimalan učinak ostvarili su Budućnost i Petrovac. Podgoričani su u gostima savladali Bokelj sa 1:0 golom Dragana Boškovića iz penala u 17. minutu, dok je Petrovac u najuzbudljivijoj utakmici dana savladao Dečić u Tuzima sa 3:2.

Prvu pobjedu u sezoni upisao je Rudar koji je zahvaljujući golu Stojanovića u 67. minutu savladao Sutjesku kraj Bistrice.

Mladost se oporavila od teškog poraza u Golubovcima u prvom kolu zahvaljujući pobjedi u Beranama. Trijumf podgoričkog tima potpisao je Rašović, pet minuta prije kraja meča, iako je domaćin tokom čitave utakmice bio bolji tim.

Bokelj - Budućnost 0:1