Kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je od Norveške u drugom kolu turnira ,,Sirenka kup“ u Poljskoj.

,,Sokoli” su imali vođstvo do sredine drugog poluvremena, međutim, Norveška je preokretom došla do trijumfa rezultatom 3:1.

Prvi gol na meču viđen je u 38. minutu - Viktor Lesjak je dobro prošao po boku, dao loptu za Kristijana Jovovića, čiji udarac je čuvar mreže rivala odbranio. Ipak, na odbijenu loptu najbrži je bio Matija Jovanović, koji je poslao u mrežu za vođstvo.

Ipak, Norveška je u nastavku preokrenula. I to za manje od dva minuta. U 64. minutu rezultat je poravnao Harald Vohen, a minut kasnije preokret donio Elion Kros. Tačku na utakmicu stavio je Filip Karlsen desetak minuta prije kraja.

Norveška - Crna Gora 3:1

Gradski stadion, Sulejovek.

Sudija: Albert Rožicki (Poljska)

0:1 - Matija Jovanović 38’, 1:1 - Harald Vohen 64’, 2:1 - Elion Kros 65’, 3:1 - Filip Karlsen 80’